Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldırım’da Yaz Kuran Kursları Camiler Arası Futbol Turnuvası Başladı

Yıldırım Belediyesi ve Yıldırım İlçe Müftülüğü’nün katkılarıyla düzenlenen ‘2023 Yılı Yaz Kuran Kursları Camiler Arası Futbol Turnuvası’ başladı. 23 camiden 330 sporcu katıldığı turnuvada, 11-14 yaş grubundaki çocuklar kıyasıya mücadele ediyor. Turnuva 11 Ağustos’ta sona erecek ve dereceye giren sporcular sürpriz ödüller kazanacak. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu tür etkinliklere destek verdiklerini belirtti.

Yıldırım Belediyesi ve Yıldırım

Yıldırım Belediyesi ile Yıldırım İlçe Müftülüğü’nün katkılarıyla, ilçedeki camiler ve kuran kurslarında eğitim alan çocuklar arasında “2023 Yılı Yaz Kuran Kursları Camiler Arası Futbol Turnuvası” başladı.

Yıldırım Belediyesi okulların tatil olmasıyla birlikte yaz Kur’an kurslarında eğitim gören çocuklara yönelik futbol turnuvası düzenliyor. 11-14 yaş grubu öğrencilerin kıyasıya yarıştığı ‘Yaz Kuran Kursları Camiler Arası Futbol Turnuvası’na 23 camiden 330 sporcu katıldı. 11 Ağustos’ta sona erecek olan turnuvada dereceye girenleri ise sürpriz ödüller bekliyor.

Turnuvaya katılan kurslara ve bütün çocuklara başarı dileyen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım Belediyesi olarak eğitime, spora ve gençlerimize destek vermeye devam ediyoruz. Yaz Spor Okullarımızda eğitimler yoğun bir şekilde devam ediyor. Şimdi de ilçemizdeki yaz kuran kurslarında ve camilerinde eğitim gören evlatlarımıza yönelik dostluk ve kardeşlik futbol turnuvası yapıyoruz. Gençlerimizin fiziksel ve zihinsel anlamda gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi. – BURSA