Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yakutiye Belediyesi’nin Hatay’daki projesi ödüle layık görüldü

Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ töreninde, Yakutiye Belediyesi’nin Hatay’da hizmete sunduğu ‘Yakutiye Konteyner Mahallesi’ projesi en iyi proje seçilerek ödül aldı. Belediye Başkanı Mahmut Uçar, ödülü Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz’dan aldı ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Yerel Yönetimler Dergisi tarafından

Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri” töreni Kayseri’de gerçekleştirildi. Yakutiye Belediyesi’nin Hatay’da hizmete sunduğu “Yakutiye Konteyner Mahallesi” en iyi proje seçilerek ödüle layık görüldü.

Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yerel Yönetimler Dergisi tarafından ödüle layık görüldük. Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri” töreni Kayseri’de gerçekleştirildi. Yakutiye Belediyesi olarak Hatay’da hizmete sunduğumuz “Yakutiye Konteyner Mahallesi” projemiz kendi kategorisinde en iyi proje seçilerek ödül takdim edildi. Ödülümüzü şahsıma takdim eden Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mehmet Oğuz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu gurur hepimizin. Bu vesileyle depremde hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz” dedi. – ERZURUM