Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tel örgülü önlem ayıları durduramadı: Korumaya çalıştığı arıları telef oldu

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde arı ve kovanlarını ayılardan korumak için önlem alan vatandaşın tedbirleri yetersiz kaldı. Tel örgüyü aşarak içeri giren ayılar ikinci kez arıları telef etti. Yaşanan olay ile ilgili konuşan Enes Göksu, ‘Geçtiğimiz ay, başımıza gelen olayı tekrar yaşadık. Cezaevi gibi etrafını kapatmamıza rağmen bir daha ayı kovanlarımıza saldırdı. Allah’tan bu sefer 6’sını değil 1 tanesini telef etmiş’ dedi.

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde arı

Tel örgülü önlem ayıları durduramadı: Korumaya çalıştığı arıları telef oldu

KASTAMONU Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde arı ve kovanlarını ayılardan korumak için önlem alan vatandaşın tedbirleri yetersiz kaldı. Tel örgüyü aşarak içeri giren ayılar ikinci kez arıları telef etti.

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesine bağlı Yukarışehirören köyünde Satılmış Göksu’ya ait bahçeye giren ayılar, 6 adet kovanı parçalayarak yüzlerce arıyı telef etmişti. Yaşanan olayın ardından tel örgü ile kovanlarını korumaya alan Göksu’nun tedbirleri ayıları durduramadı. Tel örgüleri aşarak kovanlara ulaşan ayılar 1 adet kovanı parçaladı.

Yaşanan olay ile ilgili konuşan Enes Göksu, “Geçtiğimiz ay, başımıza gelen olayı tekrar yaşadık. Cezaevi gibi etrafını kapatmamıza rağmen bir daha ayı kovanlarımıza saldırdı. Allah’tan bu sefer 6’sını değil 1 tanesini telef etmiş” dedi.