Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sünnet konvoyunda polis sürprizi: Küçük çocuğun hayali gerçek oldu

Arnavutköy’de yaşayan Hamza Aydın’ın sünnet eğlencesi konvoyuna polis abileri de katıldı. Polis ekipleri, küçük çocuğun hayalini gerçekleştirerek konvoya eşlik etti. Hamza Aydın’ın sevinci yüzünden okunurken ailesi de polislere teşekkür etti.

Arnavutköy'de yaşayan Hamza Aydın'ın

Sünnet konvoyunda polis sürprizi: Küçük çocuğun hayali gerçek oldu

İSTANBUL – Arnavutköy’de küçük çocuğun hayali gerçek oldu. Sünnet eğlencesi yapılan Hamza Aydın’ın eğlence konvoyuna polis abileri de katıldı.

Arnavutköy’de yaşayan Hamza Aydın’ın polis konvoyu hayaline Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yanıt verdi. 6 yaşındaki küçük çocuk sünnet düğünü nedeniyle evden çıktığı esnada polis ekiplerini karşısında görünce şok oldu. Ekipler küçük çocuğa çiçek ve hediye verdikten sonra bir müddette konvoyuna eşlik etti. Hayali gerçek olan çocuğun sevinci adeta yüzünden okunurken ailesi de ekiplere teşekkür etti. Konvoy dron ile havadan da görüntülendi.

Hayalleri gerçek olan Hamza Aydın çok sevinçli olduğunu belirtirken küçük çocuğun babası Yaşan Aydın, “Bu mutlu günümüzde oğlumuz Hamza polisleri çok sevdiği için biz emniyet müdürlüğünden rica ettik bizi kırmayıp geldiler sağ olsunlar hepsine çok teşekkür ederiz. Çocuğumuz çok sevindiler bizlerde polislere teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.