Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muğla Köyceğiz’de Yeni Hükümet Konağı İnşaatı Devam Ediyor

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle yıkılan hükümet konağı binasının yerine yapımına başlanan yeni hükümet konağı inşaatı aralıksız devam ediyor. Yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından hazırlanan proje onay için sunuldu ve ihalesi yapıldı. İnşaat tamamlandıktan sonra Köyceğizli vatandaşlar modern bir hükümet konağına kavuşacak.

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde depreme

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle yıkılan ve yapımına başlanan yeni hükümet konağı binasında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde 35 yıl hizmet veren hükümet konağı binasının deprem yönetmeliğine uygun olmaması ve fiziki yapısının yetersiz kalması nedeniyle yıkımı gerçekleşmişti. Yıkım çalışmalarının tamamlanmasından sonra yerine yeni hükümet konağı projesi hazırlandı. Fakat hazırlanan projenin onayı gecikti. Proje yeniden düzenlenerek onaya sunuldu. Köyceğiz’de yapılacak 6 bin 32,68 metrekarelik inşaat alanlı yeni hükümet konağı binasının projesi tamamlandıktan sonra ihalesi yapıldı. Temeli atılarak, yapım çalışmalarına hızla başlanırken, inşaatın tamamlanmasının ardından Köyceğizli vatandaşlar modern bir hükümet konağına kavuşacak. – MUĞLA