Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Motofest On The Road: 8 Şehir, 8 Konser, 1815 Kilometre

Rain Dogs Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen Motofest On The Road etkinliği, 3-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İstanbul, Hendek, Ankara, Kütahya, Antalya, Denizli, Fethiye ve Palamutbükü’nden oluşan festival rotasında her durakta konser ve parti düzenlenecek. Etkinliğe 40 motosiklet, 10 otomobil, 2 güvenlik aracı ve 1 sanatçı kulis aracından oluşan ana sürüş kadrosu katılacak. Ayrıca, yeterli katılım sağlandığında 20 motorlu ikinci bir grup da festivalde yer alacak. Oyuncu, müzisyen, sanatçı, iş insanı, yazar ve yönetmenlerin de katıldığı etkinlik, 2022’de Eskişehir, Kütahya, Denizli, Muğla ve İzmir’de yüzlerce motosiklet sürücüsünün katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Rain Dogs Motosiklet Kulübü

Motofest On The Road, 8 şehir, 8 konser ve bin 815 kilometre sürüş yoluyla 3-10 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Rain Dogs Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, rotadaki her durakta konser ve parti düzenlenecek.

Festival rotası İstanbul, Hendek, Ankara, Kütahya, Antalya, Denizli, Fethiye ve Palamutbükü’nden oluşacak. Rotanın herhangi bir yerinde veya tamamında motorcular ve motor kulüpleri festivale katılabilecek.

Etkinliğin ana sürüş kadrosunun 40 motosiklet, 10 otomobil, 2 güvenlik aracı ve 1 sanatçı kulis aracından oluşması planlanıyor. Festivalde katılıma açık olacak 2. grup ise yeterli katılım sağlandığında 20 motor ile sınırlandırılacak. Takip grubuna isteyen motosiklet sürücüsü her tip motor ile başvuru yaparak katılım sağlayabilecek.

Oyuncu, müzisyen, sanatçı, iş insanı, yazar ve yönetmenlerin de yer aldığı etkinlik, 2022’de yüzlerce motosiklet sürücüsünün katılımıyla Eskişehir, Kütahya, Denizli, Muğla ve İzmir’de düzenlenmişti.