Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Manavgat’ta Köprü İnşaatında Kaza: Tabla Kırıldı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Aşağı Hisar ile Örnek mahallelerini birbirine bağlayacak köprünün tablası, kaynak yapılmak için vinç ile kaldırıldığı sırada kırıldı. Olayın ardından yol trafiğe kapatılarak önlem alındı. Köprü inşaatının bir süre uzayabileceği belirtildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Aşağı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde iki mahalleyi birbirine bağlayacak köprünün Ankara’da yapılan tablası, kaynak yapılmak için vinç ile kaldırıldığı sırada kırıldı. Tablanın kırılmasının ardından yol trafiğe kapatılarak önlem alındı.

Manavgat’ta trafik kargaşasını önlemek amacıyla Aşağı Hisar ile Örnek mahallelerini birbirine bağlayacak köprü inşaatında sona yaklaşıldı. Çalışmalar devam ederken, Ankara’da yapılarak köprünün ayakları üzerine konulmak üzere Manavgat’a getirilen köprü tablası kaynak yapılmak için vinçle kaldırıldığı sırada kırıldı. Köprü tablasının kırılması sırasında çalışanlardan veya yoldan geçen vatandaşlardan kimsenin burnu kanamazken, yetkililer tarafından olay yerinde incelemeler yapıldı. Tehlike oluşturma ihtimaline karşı tablanın bulunduğu yerde önlem alınarak, yol araç trafiğine kapatıldı. Görevliler, köprü tablasının kırılması nedeniyle köprü inşaatının bir süre uzayabileceğini belirttiler. – ANTALYA