Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köprüde yerine yerleştirilmek için kaldırılan köprünün tablası ortadan kırıldı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde inşa edilen köprünün tablası, kaynak yapılmak için kaldırıldığı sırada kırıldı. Tablanın onarılacak olması nedeniyle çalışmaların bir süre uzayacağı bildirildi. Kırılma sonrasında yol trafiğe kapatılarak önlem alındı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde inşa

Köprüde yerine yerleştirilmek için kaldırılan köprünün tablası ortadan kırıldı

ANTALYA – Antalya’nın Manavgat ilçesinde iki mahalleyi birbirine bağlayacak köprünün Ankara’da yapılan tablası kaynak yapılmak için vinç ile kaldırıldığı sırada kırıldı. Kırılan tablanın onarılacak olması nedeniyle çalışmaların bir süre uzayacağını bildirilirken tablanın kırılmasını ardından yol trafiğe kapatılarak önlem alındı.

Manavgat’ta trafik kargaşasını önlemek amacıyla inşa edilen ve Aşağı Hisar ile Örnek Mahallelerini birbirine bağlayacak köprü inşaatında sona yaklaşıldı. Çalışmalar devam ederken Ankara’da yapılarak köprünün ayakları üzerine konulmak üzere Manavgat’a getirilen köprü tablası kaynak yapılmak için vinç ile kaldırıldığı sırada kırıldı. Köprü tablasının kırılması sırasında şans eseri çalışanlardan veya yoldan geçen vatandaşlardan kimsenin burnu kanamazken, yetkililer tarafından olay yerinde incelemeler yapıldı. Tehlike oluşturma ihtimaline karşı, tablanın bulunduğu yerde önlem alınarak yol araç trafiğine kapatıldı. Olay yerindeki bazı görevliler, köprü tablasının kırılması nedeniyle köprü inşaatının tamamlanma işleminin bir süre uzayabileceğini belirttiler.