Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kanada Başbakanı Trudeau ve eşi Sophie Gregoire boşanma kararı aldı

Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve eşi Sophie Gregoire, 18 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Trudeau, çiftin ayrılma kararını açıklarken, yakın bir aile olarak çocuklarının iyiliği için mahremiyete saygı gösterilmesini rica etti. Çift, yasal bir anlaşma imzalayarak yakın bir aile olarak kalmaya devam edecek.

Kanada Başbakanı Justin Trudeau

Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve eşi Sophie Gregoire, 18 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı.

Kanada Başbakanı Trudeau, eski televizyon sunucusu eşi Sophie Gregoire ile 18 yılın ardından boşanma kararı aldı. Trudeau yaptığı açıklamada, “Sophie ve ben, çok sayıda zorlu ve düşündürücü konuşmadan sonra ayrılma kararı aldığımızı paylaşmak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi inşa ettiğimiz ve etmeye devam ettiğimiz her şeye karşı derin bir sevgiyle yakın bir aile olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın iyiliği için, bizim ve onların mahremiyetine saygı göstermenizi rica ediyoruz. Teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Trudeau’nun ofisi, çiftin yasal bir anlaşma imzaladığını belirterek, “Yakın bir aile olmaya devam ediyorlar ve Sophie ile Başbakan, çocuklarını güvenli, sevgi dolu ve işbirlikçi bir ortamda büyütmeye odaklanıyorlar. Aile önümüzdeki haftadan itibaren tatilde birlikte olacak.” ifadelerini kullandı. Trudeau ve Gregoire çiftinin 3 çocuğu bulunuyor. – OTTAWA