Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kağıthane’de İş Yeri Önünde Silahlı Saldırı Anı Görüntülendi

Kağıthane’de bir kişinin iş yerinin önünde oturduğu sırada silahlı saldırıya uğrama anı, güvenlik kamerasınca görüntülendi. M. Y. (40), arkadaşlarıyla iş yeri önünde sohbet ederken motosikletteki kişilerin silahlı saldırısına maruz kaldı. M.Y. ve yanındaki diğer iki kişi saldırıdan kurtulmak için iş yerinin önündeki arabanın arkasına saklandı. Olayın ardından şüpheliler kaçarken polis ekipleri duruma müdahale etti. Yaralanan M.Y. sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı ve polis zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Kağıthane'de bir kişinin iş

Kağıthane’de bir kişinin iş yerinin önünde oturduğu sırada silahlı saldırıya uğrama anı, güvenlik kamerasınca görüntülendi.

Çağlayan’da, M. Y. (40), arkadaşlarıyla iş yeri önünde sohbet ettiği sırada buradan geçen motosikletteki kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

Bacağından yaralanan M.Y. ile yanındaki diğer iki kişi, iş yerinin önündeki arabanın arkasına gizlenerek saldırıdan kurtulmaya çalıştı.

İş yerinin camlarının da kırıldığı olayın ardından şüpheliler, motosikletle uzaklaşırken durum polis ekiplerine bildirildi.

Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan M.Y, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Polis, güvenlik kamerasına yansıyan olaya karışan zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.