Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İzmir’de Orman Yangınlarına Karadan ve Havadan Müdahale Devam Ediyor

İzmir’in Güzelbahçe ilçesi ile Urla-Çeşme yolunun 20. kilometresinde çıkan orman yangınlarına karadan ve havadan müdahale ediliyor. Güzelbahçe ilçesine bağlı Yaka Mahallesi’nde başlayan yangına 4 uçak, 5 helikopter, 22 arazöz, 5 su ikmal aracı ve 3 dozer ile müdahale edildiği bildirildi. Aynı zamanda Urla-Çeşme yolunun 20. kilometresindeki Zeytinler Kavşağı’nda başlayan araç yangını da ormana sıçradı ve bu yangına 12 helikopter, 18 arazöz, 6 su ikmal aracı ve 4 dozer ile müdahale ediliyor.

İzmir'in Güzelbahçe ilçesi ile

İzmir’in Güzelbahçe ilçesi ile Urla- Çeşme yolunun 20. kilometresinde orman yangını çıktı. Yangınlara karadan ve havadan müdahale devam ediyor.

Güzelbahçe ilçesine bağlı Yaka Mahallesi’nde bugün saat 12: 31’de orman yangını başladı. Yangına 4 uçak, 5 helikopter, 22 arazöz, 5 su ikmal aracı ve 3 dozer ile müdahale edildiği bildirildi.

Güzelbahçe’deki yangına müdahale sürerken saat 13: 15’te de Urla-Çeşme yolunun 20. kilometresindeki Zeytinler Kavşağı’nda başlayan araç yangını ormana sıçradı. Bu yangına 12 helikopter, 18 arazöz, 6 su ikmal aracı ve 4 dozer ile müdahale edildiği kaydedildi.