Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnönü Belediyesi Yol Yapım ve Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Eskişehir İnönü Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım ve asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İstiklal ve Karayel Caddelerinde yapılan sıcak asfalt yol yapım çalışmalarının ilk etabı tamamlandı ve kullanıma açıldı. İlçe sakinleri, tamamlanan çalışmalar sonrası daha rahat ve konforlu bir ulaşıma sahip oldukları için İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkür etti.

Eskişehir İnönü Belediyesi, ilçe

Eskişehir İnönü Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım ve asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından İstiklal ve Karayel Caddesinde sürdürülen sıcak asfalt yol yapım çalışmalarının ilk etabı olan İstiklal Caddesinde asfalt yol yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı. Yaklaşık 500 metre uzunluğunda olan ve 2 gün sürdürülen çalışmaların ardından kullanıma açılan yol ilçe sakinleri tarafından sıkça kullanılmaya başlandı. İnönü Belediye Başkanlığı tarafından sürdürülen asfalt yol yapım çalışmalarının 2. Etabı olan Karayel Caddesindeki çalışmalarda kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

İlçe genelinde ve İstiklal Caddesinde tamamlanan asfalt çalışmaları sonrası ulaşımın daha rahat ve konforlu olmasından memnuniyet duyan ilçe sakinleri İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkür etti. – ESKİŞEHİR