Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hamile Kadını Hastaneye Yetiştiren Polis Ekipleri

Samsun’da doğum yapmak üzere olan bir kadının bulunduğu araca yolu bilmedikleri için eşlik eden Bölge Trafik Ekipleri, hamile kadını hastaneye yetiştirdi. Araç sürücüsünün hastanenin yolunu bilmediğini söylemesi üzerine polis ekipleri, hamile kadına ilk müdahalenin yapılması için Çarşamba Devlet Hastanesi’ne kadar eşlik ederek kısa sürede ulaştırdı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından kadın, Samsun Kadın Doğum Hastanesi’ne sevk edildi ve burada bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Samsun'da doğum yapmak üzere

SAMSUN’da doğum yapmak üzere olan kadının bulunduğu araca yolu bilmedikleri için eşlik eden Bölge Trafik Ekipleri, hamile kadını hastaneye yetiştirdi.

Samsun-Ordu karayolunda Terme ilçesi Miliç mevkisinde 78 AAB 060 plakalı araç, bölgede görevli olan polis memurlarına selektör yaparak durdu. İçerisinde hamile olan Süheyla Özmen Bot’un bulunduğunu belirten yakınları, ekiplerden yardım istedi. Araç sürücüsünün de İstanbul’dan geldiğini ve hastanenin yolunu bilmediğini söylemesi üzerine polis ekipleri hamile kadına ilk müdahalenin yapılması için Çarşamba Devlet Hastanesi’ne kadar eşlik ederek kısa sürede ulaştırdı. Burada ilk müdahalesi yapılan Süheyla Özmen Bot, daha sonra Çarşamba Devlet Hastanesi’nden ambulans ile Samsun Kadın Doğum Hastanesi’ne sevk edildi. Ambulans ile hastaneye yetiştirilen Süheyla Özmen Bot’un, burada bir kız çocuğu dünyaya getirdiği öğrenildi.