Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demirköy’de yol yapım çalışmaları devam ediyor

Demirköy ilçesinde, Demirköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve karayolları ekipleri tarafından Tepebaşı mevkisinde asfalt çalışması yapılıyor. Belediye Başkanı Recep Gün, çalışmaları takip ederek bilgi aldı ve karayolları ekiplerine teşekkür etti. Ayrıca, Vize Belediyesi tarafından vatandaşlara Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtıldı. Belediye Başkanı Ercan Özalp, aşure dağıtımının birlik, beraberlik ve paylaşma duygularını temsil ettiğini belirtti ve Muharrem ayının tüm dünyaya sağlık, bolluk ve bereket getirmesini umut etti.

Demirköy ilçesinde, Demirköy Belediyesi

Demirköy ilçesinde yol yapım çalışması devam ediyor.

Demirköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile karayolları ekipleri, ilçenin Tepebaşı mevkisi Küme Evleri Mahallesi’nde asfalt çalışmasında bulunuyor.

Belediye Başkanı Recep Gün, çalışmaları takip ederek bilgi aldı.

Yol yapım çalışmalarına destek veren karayolları ekiplerine teşekkür eden Gün, “Demirköy’ümüzün geleceği için, yeni hizmetler için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Vatandaşlara aşure dağıtıldı

Vize Belediyesi tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Belediye Başkanı Ercan Özalp, cami bahçesinde açılan stantta vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Özalp, Muharrem ayı dolayısıyla vatanlara aşure dağıttıklarını söyledi.

Muharrem ayının birlik, beraberlik ve paylaşmayı temsil ettiğini belirten Özalp, bu tür etkinliklerin önemli olduğunu dile getirdi.

Özalp, Muharrem ayının tüm dünyaya sağlık, bolluk, bereket getirmesine, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının daha da pekişmesine vesile olmasını umut ettiğini belirtti.