Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozüyük’teki Çocuk Parkına Zarar Verildi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan çocuk parkına monte edilen masal kahramanları figürlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verildi. Figürlerin yüzleri boya süren kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi. Bu saldırı, vatandaşlar ve özellikle çocuklar tarafından çirkin bulundu. Bozüyük Belediyesi, sosyal medya üzerinden yapılan saldırıyı kınadı ve kişilerin bu yeteneklerini çocuklar için kullanmaları gerektiğini belirtti.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bulunan

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde çocuk parkına monte edilen masal kahramanları figürlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verildi.

Yeşilken Mahallesi’nde yer alan Fatih Sultan Mehmet Parkı’nda çocuklar için ayrılan tematik park bölümüne monte edilen masal kahramanların figürlerinin yüzleri boya süren kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi. Vatandaşların böylesine yoğun ilgi gösterdiği bir alana yapılan saldırı herkes tarafından çirkin bulunurken özellikle çocukları çok üzdü.

Bozüyük Belediyesi sosyal medyadan “Keşke bu yeteneğinizi ve vaktinizi çocuklarımız için sağlanan hizmetleri kirletmek için değil, güzelleştirmek için harcasaydınız!” notunu paylaştı. – BİLECİK