Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beyşehir’de çalıntı motosiklet operasyonu: 2 zanlı yakalandı

Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önlem ve Soruşturma Büro Amirliği, ilçede meydana gelen motosiklet hırsızlıklarına yönelik çalışma başlattı. Yapılan analizler sonucunda, Cuma D. ve Mehmet D. isimli şüphelilerin çalıntı motosikletlere farklı plakalar takarak hırsızlık yaptığı tespit edildi. Operasyon sonucunda 2 şüpheli gözaltına alındı ve 3 adet çalıntı motosiklet ele geçirildi. Şüpheliler, motosiklet hırsızlığı ve resmi belgede sahtecilik suçlarından tutuklandı.

Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü

Beyşehir ilçesinde çaldıkları motosikletlere farklı plakalar taktıkları tespit edilen 2 zanlı yakalandı.

İlçede meydana gelen motosiklet hırsızlıklarına karşı Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önlem ve Soruşturma Büro Amirliği ekleri çalışma başlattı.

Farklı mahallelerdeki hırsızlık olaylarıyla ilgili birçok güvenlik kamerası görüntülerini toplayan ekipler, 80 çevre ve güvenlik kamerasından 750 saatlik görüntüyü analiz ederek, şüphelilerin Cuma D. ve Mehmet D. olduğunu tespit etti.

Evlerine düzenlenen operasyonda 2 şüpheli gözaltına alındı, 3 adet çalıntı motosiklet ele geçirildi.

Şüpheliler, “motosiklet hırsızlığı” ve çalıntı motosikletlere farklı plaka taktıkları için “resmi belgede sahtecilik” suçundan sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı.