Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı Grand Prix Kültepe Bisiklet Yol Yarışları’nda Şampiyon Oldu

Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı, düzenlenen Grand Prix Kültepe Bisiklet Yol Yarışları’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı. Takım, 144 km’lik yarışı birinci tamamlayarak başarılı bir performans sergiledi ve ilk şampiyonluğunu elde etti.

Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet

Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı, “Grand Prix Kültepe Bisiklet Yol Yarışları”nda güçlü takımları geride bırakarak şampiyonluğu göğüsledi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından “Erciyes Uluslararası Yol Bisiklet Yarışları (8-Temmuz-19 Ağustos) çerçevesinde Kayseri’de düzenlenen, “Grand Prix Kültepe” etabı dünyanın dört bir yanında takımların katılımıyla çekişmeli anlara sahne oldu. Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı, aralarında Kazakistan, Irak, Cezayir, Ukrayna, Rusya, Eritre, İngiltere, Özbekistan’dan güçlü rakiplerinin yer aldığı 144 km’lik yarışı birinci tamamladı. İlçenin adını dünyanın ve Avrupa’nın en prestijli bisiklet yarışlarında duyurmak üzere Türkiye’nin bu alandaki 4. takımı olarak kurulan Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı, başarısıyla ilk şampiyonluğuna kavuştu. – İSTANBUL