Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Benzin ve mazota zam ya da indirim var mı? İşte 5 Aralık 2023 akaryakıt fiyatları

Akaryakıta indirim haberleri ve gelişmeleri gündemde takip ediliyor. 5 Aralık 2023 güncel akaryakıt fiyatları belli oldu. Benzine, motorine zam ya da indirim var mı? sorusu da otomobil sahipleri tarafından araştırılıyor. Akaryakıt fiyatlarının ana belirleyici etkenlerinden birisi olan brent petrol son aylardaki en düşük seviyesine geldi.

Akaryakıta indirim haberleri ve


5 Aralık 2023 tarihindeki akaryakıt fiyatları, otomobil sahipleri tarafından merakla beklenmekte ve güncel olarak kontrol edilmektedir. Özellikle brent petrolün son ayların en düşük seviyesine gerilemesi, akaryakıt fiyatlarında olası bir indirim beklentisi oluşturmuştur.

Brent petrolün varil fiyatının 78 dolara kadar düşmesi, 5 Aralık Salı günü itibarıyla benzine ve motorine herhangi bir zam veya indirim yapılmadığını göstermektedir. Akaryakıt fiyatları, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde farklılık göstermekte olup, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ile diğer illerdeki güncel litre fiyatları şu şekildedir:

5 ARALIK 2023 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul Avrupa Yakası:

Benzin: 34.53 TL

Motorin: 37.64 TL

LPG: 18.63 TL

İstanbul Anadolu Yakası:

Benzin: 34.48 TL

Motorin: 37.58 TL

LPG: 18.16 TL

Ankara:

Benzin: 35.21 TL

Motorin: 38.25 TL

LPG: 18.50 TL

İzmir:

Benzin: 35.35 TL

Motorin: 38.46 TL

LPG: 18.27 TL

Bugün itibarıyla akaryakıt fiyatlarında bir değişiklik yapılmadı. Ancak, brent petrolün düşük seviyelerde seyretmesi, gelecek günlerde akaryakıt fiyatlarında olumlu bir yönde değişiklik olabileceğine işaret etmektedir. Otomobil sahipleri, yakıt harcamalarını kontrol etmek adına piyasayı yakından takip etmeye devam etmektedir.

HABER: URFANATİK.COM