Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

A Milli Erkek Voleybol Takımı FIVB Challenger Kupası’nda şampiyon oldu

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Katar’ı 3-2 yenerek FIVB Challenger Kupası’nda şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’nı kutladı. Bakan Bak, takımın başarısını voleybol branşında tarihi bir başarı olarak nitelendirdi ve Türkiye’nin ‘voleybol ülkesi’ olmasında emeği geçen herkesi tebrik etti. Ayrıca, A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ne katılma hakkını kazandığını belirterek takıma başarılar diledi.

Gençlik ve Spor Bakanı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Katar’ı 3-2 yenerek FIVB Challenger Kupası’nda şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’nı kutladı.

Bakan Osman Aşkın Bak, yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Her geçen gün yükselen bir başarı grafiğimizin olduğu voleybol branşında tarihi bir başarı daha elde ettik. Katar’ın ev sahipliğinde Doha’da düzenlenen FIVB Challenger Kupası’nda Katar’ı finalde yenerek şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’mızı tebrik ediyorum. A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızın FIVB Milletler Ligi’nde şampiyon olmasının ardından A Milli Erkek Voleybol Takımı’mızın da FIVB Challenger Kupası’nda şampiyonluğa ulaşması bizleri gururlandırdı. Türkiye’nin ‘voleybol ülkesi’ olmasında emeği geçen sporcu, teknik heyet ve yöneticileri kutluyorum. 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ne katılmaya hak kazanan A Milli Erkek Voleybol Takımı’mıza başarılar diliyorum.”