Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2023 Extreme Kupası’nın ilk ayağı Bolu’da tamamlandı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2023 Extreme Kupası’nın ilk ayağı Bolu’da gerçekleştirildi. Bolu Doğa Sporları ve Offroad Spor Kulübü tarafından organize edilen yarışlara Türkiye’nin çeşitli illerinden katılan 8 araç ve 16 sporcu zorlu pistlerde mücadele etti. Yarışlarda dereceye giren sporcular ödüllerini Bolu Valisi Erkan Kılıç ve protokol üyeleri tarafından aldı.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunun (TOSFED) faaliyet takviminde bulunan 2023 Extreme Kupası’nın ilk ayağı Bolu tamamlandı.

Bolu Doğa Sporları ve Offroad Spor Kulübü tarafından organize edilen yarışlar, Çakmaklar mevkisindeki offroad pistinde gerçekleştirildi.

Dün başlayan yarışlara, Türkiye’nin çeşitli illerinden katılan 8 araç ve 16 sporcu zorlu pistlerde kıyasıya mücadele etti. Extreme Kupasının ilk ayağı, bugün yapılan yarışlarla sona erdi.

TR 1 kategorisinde, parkurları 17 dakika 6 saniyede tamamlayan Uğur Akbal ve Mesut Karaaslan’dan oluşan takım birinci olurken, 23 dakika 29 saniyede yarışı bitiren Can Özkurt, Seyfullah Tahir ekibi ikinci oldu. Yarışı 1 saat 14 dakika 17 saniyede tamamlayan Emre Avcı, Yusuf Eray Avcı ekibi ise üçüncülüğü elde etti.

TR 2 kategorisinde ise Cihan Çelikten, Adem Yılmaz ekibi 38 dakika 12 saniye ile birinci, Emirhan Kutlu ve Çetin Kızıltepe ikilisi ise 10 saat 1 dakika 15 saniye ile ikinci oldu.

Yarışlarda dereceye giren sporcuların ödülleri Bolu Valisi Erkan Kılıç ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Törende ayrıca, etkinliğe destekte bulunan sponsorlara da plaket verildi.